Контурна пластика обличчя

У центрі NAOMI послуга контурна пластика допоможе вам у короткий термін досягти видимого ефекту омолодження шляхом заповнення втраченого обсягу. У певних випадках це хороша альтернатива пластичної операції – за мінімального ризику та короткого відновлювального періоду вона забезпечує відмінний результат.

Філери, які використовуються для заповнення, бувають різні. Однак найбільш популярний і безпечний — гель гіалуронової кислоти. Це речовина нетваринного походження, ідентична за структурою нашої власної гіалуронової кислоти, яка міститься в шкірі та інших органах та тканинах.

Ряд препаратів-філерів містять знеболювальні речовини. Якщо вибраний препарат таких компонентів не містить, достатньо перед процедурою нанести на обличчя знеболюючий крем, якщо цього хоче пацієнт.

Контурна пластика може включати:

  • корекцію зморшок різної глибини та шрамів;
  • усунення асимітрії контуру;
  • формування підборіддя;
  • збільшення губ;
  • надання обсягу щокам і виличній ділянці;
  • заповнення носогубних складок;
  • надання чіткого контуру овалу обличчя;

Сучасні гелі, на відміну від своїх попередників, можна використовувати навіть у дуже делікатних зонах – на шиї, в області декольте, а також на руках.

Корекція виконується лікарем-косметологом, який володіє знаннями про препарати і техніки, а також анатомії зони впливу, що коректується. Фахівець зробить діагностику особи в цілому і порадять, який обсяг необхідно заповнити, щоб Ви після процедури змінилися на краще, але при цьому виглядали природно.

Фахівці нашого центру працює лише із сертифікованими препаратами відомих європейських виробників.

Результат процедури видно відразу. Після процедури в зоні ін’єкції може бути невелика набряклість, почервоніння, іноді – синець. Через кілька днів усі негативні наслідки відбуваються і Ви насолоджуєтеся своєю красою. Цей ефект триває від 6 до 1,5 року.

    Замовити послугу