LPG-терапія обличчя та тіла

Масаж для тіла ЛПДЖ

Рано чи пізно із цим косметичним дефектом стикається кожна дівчина. Так звана «апельсинова кірка» утворюється внаслідок змін у підшкірно-жировій клітковині. Целюліт супроводжується порушенням кровотоку в тканинах, застоєм лімфи і, згодом, із простого косметичного дефекту може перерости у загрозу здоров’ю. Тіло може набрякати, з’являються судинні зірочки, болючі відчуття аж до трофічних змін у тканинах. Своєчасний курс антицелюлітного масажу здатний допомогти цій проблемі, а то й зовсім позбавити її.

Антицелюлітний масаж можна проводити кількома способами, як ручним, так і з використанням спеціальних апаратів. Все залежить від стану шкіри та швидкості досягнення необхідного результату.

LPG-масаж: переваги методу

Однією з найефективніших методик досягнення результату є LPG-масаж. ЛПДЖ-масаж є однією з найефективніших методик боротьби з целюлітом, допомагає при корекції фігури та підтяжці шкіри. Ця технологія впливу на шкіру і підшкірно-жирову клітковину моторованими роликами, що знаходяться в маніпулі, що саморухається. Завдяки різній швидкості та різному напрямку обертання роликів запускаються процеси ліполізу, тобто спалювання підшкірного жиру, тим самим моделюється та зменшується об’єм тіла, ви позбавляєтеся локальних жирових відкладень у проблемних зонах.

ЛПДЖ-масаж має також лімфодренажний ефект, виводячи зайву рідину з підшкірних тканин, прибираючи набряки, відновлює мікроциркуляцію та обмінні процеси в тканинах, сприяючи поверненню підтягнутості та пружності шкіри. Крім цього такий вид масажу чудово релаксує та нормалізує нервову систему. Унікальність технології LPG-масажу полягає в повній автоматизації обробки проблемних зон і дозволяє швидко і ефективно досягти бажаного результату, а також підходить усім без винятку і майже не має протипоказань. LPG методика є визнаною альтернативою ліпосакції при лікуванні целюліту. Зробити свою ідеальну фігуру може допомогти наш салон.

Зробити LPG-масаж у Покровську

У медичному центрі NAOMI LPG масаж виконується на нових оригінальних апаратах. Процедуру проводять курсом, після оцінки стану шкіри призначають кількість сеансів, середньою тривалістю 35-45 хвилин. Насадки та програми на апараті підбираються індивідуально, з урахуванням інформації про здоров’я та побажання клієнта. Як правило, результат стає помітним після 5-6 процедур. Записатися на процедуру можна по телефону на сайті в зручний для вас час. Ціна досить гнучка і залежатиме від кількості процедур.

Ефективний:

 • Пружність та еластичність шкіри вже після першої процедури;
 • Стимуляція виробки колагену та еластину.
 • Працює на тих зонах, які не піддаються фізичним вправам;
 • запуск процесу спалювання підшкірного жиру, активізуються обмінні процеси;
 • абсолютно безболісна методика.

При роботі з тілом спрямований на:

 • Підтяжку шкіри тіла
 • Лікування розтяжок
 • Корекція тіла, формування ліній та об’ємів тіла

 

При роботі з особою:

 • Ліфтинг шкіри при вікових змінах
 • Стимуляція виробки колагену та еластину
 • Корекція дрібних та глибоких зморшок
 • Корекція овалу обличчя
 • Стимуляція шкіри, підвищення тонусу.

Протипоказання для лікування вакуумним масажем:

 • Наявність кардіостимулятора
 • Пацієнти з тяжкою формою діабету, гіпертонії, хвороб серця та епілепсією
 • Вагітність
 • За наявності ранових поверхонь шкіри, активного герпесу, висипань на шкірі.

 

Проведення LPG масажу під час роботи з тілом не потребує жодних обмежень у повсякденному житті. Його поєднання з фізичними вправами та раціональним харчуванням дозволяє не лише надати стрункості лініям фігури, а й скинути вагу.

Протипоказання під час роботи з особою: висипання, дерматити, герпес.

  Замовити послугу

  Чому клієнти обирають діодну лазерну епіляцію у центрі Наомі?

  1. Доведена ефективність видалення волосся.
  2. Процедура практично безболісна завдяки охолоджувальному елементу.
  3. Підходить для всіх типів шкіри.
  4. Не залишає необроблених ділянок завдяки технології In-Motion.
  5. Немає побічних ефектів, немає опіків, немає лущення.

  Запишіться на лазерну епіляцію в Покровську зараз, позбавтеся небажаного волосся на будь-якій зоні Вашого тіла, навіть на найделікатнішій, абсолютно безболісно. Видалення волосся на підборідді, над верхньою губою, у зоні пахв, у зоні бікіні, максимально ефективно з мінімальною кількістю процедур!

  Процедура виконується курсом (від 8 процедур), періодичність один раз на 5 тижнів. Після 4-5 процедур час між процедурами збільшується від 5 до 8 тижнів.

  Чого очікувати від лазерної епіляції у центрі Наомі?

  1. Після першої процедури видаляється від 30-40% від оброблюваної зони гине відразу, волосся починає випадати через 10-14 днів.
  2. Після 2-3 процедури сповільнюється зростання волосся.
  3. Після 4-5 процедур лазерної епіляції видаляється до 80% небажаного волосся.
  4. Після 6-8 процедур видаляється до 90% волосся.

  Підготовка до лазерної епіляції волосся:

  1. За 2 тижні до процедури не вищипувати волосся, не виконувати шугаринг, електроепіляцію в цій зоні.
  2. За добу до процедури не засмагати та не відвідувати солярій.
  3. За 6-10 годин голити волосся.

  Позбутися небажаного волосся в Покровську просто і абсолютно безпечно!

   Замовити послугу